NF 100 Soğuk Pres Yağ Makinası


NF100 soğuk pres yağ makinalarımız PATENTLİ ve YERLİ MALI belgeli olup, TÜRK MOTORU ve TÜRK REDÜKTÖRÜ kullanılarak üretilmektedir.

Dünya’nın dört bir tarafında ve özellikle Türkiye’de uzun yıllardır kullanımda olan Türk motorlu NF100 makinesi; verimli, kaliteli ve hesaplı bir makine olarak öne çıkmaktadır.

Yüksek kaliteli çelikten, sağlamlık ve gıdaya uygunluk gözetilerek üretilen NF100 makinesi ile yedek parça ve teknik servis ihtiyacı duymadan uzun yıllar üretim yapılabilmektedir.

Soğuk sıkım sıcaklığı 40 santigrat derece civarında olup posada (kek) en çok %6 sıkılmamış yağ bırakır. Uzun yıllar yedek parça ihtiyacı olmadan çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Kullanımı kolay olup evlerde, işyerlerinde çokça tercih edilmektedir. Çevrimiçi teknik servis her zaman mevcuttur. Makinenin tek üreticisi Karaerlerdir, yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için blogumuzu ziyaret edebilirsiniz.->

NF100 Soğuk Pres Yağ Makinası ile aşağıdaki tohumların ve kuruyemişlerin yağını çıkartabilirsiniz:
Çörek Otu, Ayçiçeği Çekirdeği, Aspir, Kanola, Antep Fıstığı, Kabak Çekirdeği, Kavun Tohumu, Babassu, Palm, Kimyon, Üzüm Çekirdeği, Hindistan Cevizi, Defne Tohumu, Kayısı Çekirdeği, Susam, Fındık, Yer Fıstığı, Ceviz, Haşhaş, Keten Tohumu, Pamuk Tohumu, Badem, Jajoba, Hardal Tohumu, Isırgan Otu Tohumu, Ahududu Çekirdeği, Biber Tohumu, Domates Tohumu, Kuşburnu Çekirdeği, Jatropha, Kakao Çekirdeği, Soya Fasulyesi, Yabanmersini Tohumu, Nar Çekirdeği, Kaynana Dili Çekirdeği, Hint İnciri Çekirdeği, İncir Çekirdeği, Limon Çekirdeği, Chia Tohumu, Amarant (horozibiği), Kenevir, Camelina (sahte keten), Moringa, Kolza Tohumu, Baobab Tohumu, Argan Çekirdeği, Çuha Çiçeği Tohumu, Pamuk Tohumu, Deve Dikeni Tohumu, Vişne Çekirdeği, Karpuz Çekirdeği, Menengiç Tohumu, Avokado, Portakal Kabuğu vb.

Soğuk pres yağ makinalarımız, Türkiye’de sınıfında TEK PATENTLİ MAKİNA’dır. Soğuk pres makinalarının ISO, CE ve Uygunluk Sertifikaları mevcuttur.

Teknik Özellikler
Pres Şekli ve Yöntemi Vidalı Pres / Soğuk Pres Yöntemi
Motor Gücü 1.500 W
Güç Kaynağı 220 - 240 Volt / Tek Fazlı
Şanzıman Helisel Dişli Şaft
Termostat 600 Watt
Uzunluk x En x Yükseklik 840 x 240 x 550 mm
Ağırlık 67 kg
Saatlik Kapasite 1 ile 20 kg Arası // Optimal 7 kg Gıda üretimi, Kimyasal Ürünler, Eczacılık ve Diğerleri
Uygulama Alanları Gıda üretimi, Kimyasal Ürünler, Eczacılık ve Diğerleri
yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail