Tahin Makinası T1


Paslanmaz çelik ve sert krom alaşımı olarak üretilen, güçlü ve yüksek kaliteli T1 tahin makinası, susamdan saatte 1 ile 16 kg arasında tahin yapabilmektedir. T1 tahin makinasında kullanılacak SUSAMLARIN KURU, KABUKSUZ VE TEK KAVRULMUŞ OLMASI gerekmektedir. Devir daim borusu sayesinde alt bölümde yer alan tahin, makine içine tekrar akıtılmakta ve ilgi çekici bir görüntü oluşturmaktadır. Bu sayede tahin daha da çok incelmektedir. Makine ile tahin üretilirken çekilmiş olan videolarımızı web sayfamızda ya da “Karaerler Makina” youtube kanalımızda izleyebilirsiniz.

Susam tohumlarını sadece birkaç dakika içinde 40 mikrona kadar işleyen tahin makinası, bir devir daim sistemi ve bir tahin alma musluğu ile tasarlanmıştır. 

Herhangi bir katkı maddesi olmadan ve insan eli değmeden çıkan mükemmel tahininize özel ve çeşitli lezzetler katmak için farklı baharatlar ve tatlar da ekleyebilirsiniz. Tek bir düğme ile çalışan, güçlü, sessiz bir motora sahip olan, rahat ve kolay kullanımlı, estetik tahin makinanız sizin için her zaman hazırdır.

ISO, CE ve Uygunluk Sertifikaları ve Yerli Malı Belgeleri mevcuttur.

Uzun yıllar yedek parça ihtiyacı olmadan çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Çevrimiçi teknik servis her zaman mevcuttur. Makinenin tek üreticisi Karaerler Makine’dir, yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz »

T1 tahin makinası, Türkiye’de sınıfında TEK PATENTLİ MAKİNA’dır.

urunresimm
Teknik Özellikler
Pres Şekli ve Yöntemi Ezme ve Öğütmeli Sistem
Motor Gücü 1.1 KW
Güç Kaynağı 220 - 240 Volt / Tek Fazlı
Uzunluk x En x Yükseklik 300 x 500 x 900 mm
Ağırlık 38 kg
Saatlik Kapasite 1 ile 16 kg Arası
(Girdi tane büyüklüğü, homojenliği, sıcaklığı ve saflığına göre değişebilir)
Uygulama Alanları Gıda Üretimi, Fuar, İmalathane ve Diğerleri

 

Benzer Ürünler

Tahin Makinaları
yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail