Püre Makinası- P1 Plus


Paslanmaz çelik olarak üretilen P1-Plus püre makinası, yağlı ve kuru gıdalardan saatte 1 ile 120 kg arasında püre yapabilmektedir. Kırılmamış yer fıstıklarından saatte 50 kg püre çıkartabilen makinemizde kırıklı yer fıstığı kullanılması durumunda saatlik kapasite 120 kg püreye çıkmaktadır. P1-Plus püre makinasında kullanılacak tüm hammaddelerin kavrulması gerekmektedir. Makine ile çeşitli ürünlerden püre yapılırken çekilmiş olan videolarımızı web sayfamızda ya da “Karaerler Makina” youtube kanalımızda izleyebilirsiniz.

P1-Plus püre makinasının kullanımı ve temizlenmesi çok kolay olup ev ve işyerlerinde çokça tercih edilmektedir. Bu makine ile şu hammaddelerin püresini çıkartabilirsiniz: Ceviz, Yer Fıstığı, Antep Fıstığı, Fındık, Haşhaş, Menengiç, Badem, Sacha Inchi, Kayısı Çekirdeği, Kuru Üzüm, Kuru Kayısı, Kuru İncir, Avocado vb.
Uzun yıllar yedek parça ihtiyacı olmadan çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Çevrimiçi teknik servis her zaman mevcuttur. Makinenin tek üreticisi Karaerler Makine’dir, yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz »

P1-Plus Püre makinalarımız, Türkiye’de sınıfında TEK PATENTLİ MAKİNA’dırPüre makinalarının ISO, CE ve Uygunluk Sertifikaları ve Yerli Malı Belgeleri mevcuttur.

urunresimm
Teknik Özellikler
Pres Şekli ve Yöntemi Ezme ve Öğütmeli Sistem
Motor Gücü 2.2 kw
Güç Kaynağı 220 - 240 Volt / Tek Fazlı
Uzunluk x En x Yükseklik 600 x 280 x 480 mm
Ağırlık 38 kg
Saatlik Kapasite 1 ile 120 kg Arası (Girdi tane büyüklüğü, homojenliği, sıcaklığı ve saflığına göre değişebilir)
Uygulama Alanları Gıda üretimi, Kimyasal Ürünler, Eczacılık ve Diğerleri
yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail