Hakkımızda

2012 yılından bu yana etkin bir şekilde hizmet veren Karaerler Makine, 25 çalışanı ile Türkiye geneline hitap etmektedir. Firmamız ‘Sağlıklı gıda, kaliteli makineden çıkar’ sloganı ile yola çıkmış ve kurulduğu tarihlerden beri kaliteli üretimi sayesinde geniş çevreler tarafından tercih edilmiştir. Karaerler Makine 6 adet CNC Makine ile aktif bir şekilde üretim gerçekleştirmektedir. Firmamız tarafından üretilen makinelerin tamamı uzun yıllar boyunca çalışabilmesi için tasarlanmaktadır. Üretilen makinelerde herhangi bir şekilde yedek parça ihtiyacı oluşmamaktadır. Bu sayede gıda yönetmeliğine uygun olan makineler aracılığı ile aktif bir şekilde kullanım gerçekleştirilebilmektedir.

Karaerler Makine adlı firmamız Bilim ve Teknoloji Bakanlığı’nın denetimi altında çalışmaktadır. CE Belgesi ve Kapasite Raporu’nu elinde bulunduran firmamız, yüksek hizmet standartları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ham maddelerin girdiği fabrikadan çok sayıda hazır ve bitmiş ürün çıkmaktadır. Bu nedenle ham madde dışında birçok ürünün imalatı Karaerler Makine tarafından gerçekleştirilmektedir.

İmalatta kullanılacak çelikler firmamızda yer alan çok sayıda uzman personel tarafından özenle seçilmektedir. Kullanılan ana ekipmanların tamamı dünya çapında kendini kanıtlamış markalardan satın alınmaktadır. Bu sayede firmamız tarafından imal edilen ürünlerin kalitesi üst düzeyde olmaktadır. Türkiye sınırları içerisinde yüzlerce firmaya satış yapmış firmamız genellikle yurt dışı ihracatına önem vermektedir. Toplamda 6 kıtaya hizmet veren firmamız, 60 ülke ile sürekli olarak iletişim halindedir.

Devamlı artan ihracat ile Karaerler Makine’nin oluşturduğu istihdam da artmakta ve bu sayede firmamızın bünyesine her yeni gün uzman personeller dahil olmaktadır.