Püre Makinası- P2


P2 püre makinası, yağlı ve kuru gıdalardan saatte 1 ile 350 kg arasında püre yapabilmektedir. P2 makinasında P1 püre makinalarının aksine hammaddelerin kavrulma ihtiyacı bulunmaktadır. Makine ile çeşitli ürünlerden püre yapılırken çekilmiş olan videolarımızı web sayfamızda ya da “Karaerler Makina” youtube kanalımızda izleyebilirsiniz.

P2 püre makinasının kullanımı ve temizlenmesi çok kolay olup işyerlerinde ve fabrikalarda çokça tercih edilmektedir. Bu makine ile şu hammaddelerin püresini çıkartabilirsiniz: Ceviz, Yer Fıstığı, Antep Fıstığı, Fındık, Haşhaş, Menengiç, Badem, Sacha Inchi, Hindistan Cevizi, Kayısı Çekirdeği, Kuru Üzüm, Kuru Kayısı, Kuru İncir, Avocado, Zgougou, Dates (without seed) vb.
Uzun yıllar yedek parça ihtiyacı olmadan çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Çevrimiçi teknik servis her zaman mevcuttur. Makinenin tek üreticisi Karaerler Makine’dir, yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için blogumuzu ziyaret edebilirsiniz.->

P2 Püre makinalarımız, Türkiye’de sınıfında TEK PATENTLİ MAKİNA’dır.Püre makinalarının ISO, CE ve Uygunluk Sertifikaları ve Yerli Malı Belgeleri mevcuttur.

urunresimm
Teknik Özellikler
Pres Şekli ve Yöntemi Ezme ve Öğütmeli Sistem
Motor Gücü 5.500 kw
Güç Kaynağı 380 – 400 Volt / 3 Fazlı
Uzunluk x En x Yükseklik 750 x 600 x 800 mm
Ağırlık 95 kg
Saatlik Kapasite 1 ile 350 kg Arası (Girdi tane büyüklüğü, homojenliği, sıcaklığı ve saflığına göre değişebilir)
Uygulama Alanları Gıda üretimi, Kimyasal Ürünler, Eczacılık ve Diğerleri
yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail