Püre Makinası- P1


Paslanmaz çelik olarak üretilen P1 püre makinası, yağlı ve kuru gıdalardan saatte 1 ile 55 kg arasında püre yapabilmektedir. Kırılmamış yer fıstıklarından saatte 20 kg püre çıkartabilen makinemizde kırıklı yer fıstığı kullanılması durumunda saatlik kapasite 50 kg püreye çıkmaktadır. P1 püre makinasında kullanılacak tüm hammaddelerin kavrulması gerekmektedir. Makine ile çeşitli ürünlerden püre yapılırken çekilmiş olan videolarımızı web sayfamızda ya da “Karaerler Makina” youtube kanalımızda izleyebilirsiniz.

P1 püre makinasının kullanımı ve temizlenmesi çok kolay olup ev ve işyerlerinde çokça tercih edilmektedir. Bu makine ile şu hammaddelerin püresini çıkartabilirsiniz: Ceviz, Yer Fıstığı, Antep Fıstığı, Fındık, Haşhaş, Menengiç, Badem, Sacha Inchi, Kayısı Çekirdeği, Kuru Üzüm, Kuru Kayısı, Kuru İncir vb.
Uzun yıllar yedek parça ihtiyacı olmadan çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Çevrimiçi teknik servis her zaman mevcuttur. Makinenin tek üreticisi Karaerler Makine’dir, yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz »

P1 Püre makinalarımız, Türkiye’de sınıfında TEK PATENTLİ MAKİNA’dır. Püre makinalarının ISO, CE ve Uygunluk Sertifikaları ve Yerli Malı Belgeleri mevcuttur.

Teknik Özellikler
Pres Şekli ve Yöntemi Ezme ve Öğütmeli Sistem
Motor Gücü 550 W
Güç Kaynağı 220 - 240 Volt / Tek Fazlı
Şanzıman Helisel Dişli Şaft
Uzunluk x En x Yükseklik 400 x 300 x 390 mm
Ağırlık 24 kg
Saatlik Kapasite 1 ile 55 kg Arası
(Girdi tane büyüklüğü, homojenliği, sıcaklığı ve saflığına göre değişebilir)
Uygulama Alanları Gıda üretimi, Kimyasal Ürünler, Eczacılık ve Diğerleri
yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail